člen Slovenskej obchodnej a priemyselnej komory člen Slovenskej obchodnej a priemyselnej komory

IQMETAL s.r.o.

Quatro

Fólie

Fólie

Grafické fólie Lexan*Grafické fólie Lexan*
Výrobok firmy GE Plastics Structured Products Lexan* Polykarbonát je technický termoplastický materiál s vynikajúcimi mechanickými, optickými, termickými a elektroizolačnými vlastnosťami. Extrudované fólie Lexan* 80xx, 8Axx, 8Bxx, FR6x a HPxx sú ideálnym materiálom so širokým uplatnením v automobilovom, elektrotechnickom a tlačiarenskom priemysle. Použitie polykarbonátových fólií poskytuje viac tvorivých možností a je ekonomickejšie ako použitie kovov. Fólie sú ľahšie spracovateľné a dovoľujú väčšiu voľnosť pri riešení. Široká škála úpravy povrchu (textúry) umožňuje dosiahnuť skvelý dizajn a eleganciu a výrobkom dáva dlhšiu trvanlivosť.


Fólie na použitie v elektrotechnike a elektronike

Fólie na použitie v elektrotechnike a elektronike
LEXAN*, VALOX* a ULTEM* fólie z GE Plastics poskytujú cenovo efektívne riešenia od jednoduchých plošných izolantov po vysoko komplexné, trojrozmerné EMI/RFI ochrany (tienenie). Všetky typy sú ľahko spracovateľné oceľovými matricami a tvrdými nástrojmi a môžu byť tepelne alebo za studena tvarované do požadovaného tvaru. Miera kontroly cez blanu je výborná, zaručujúca uniformitu v strihoch alebo záhyboch a prevenciu proti riziku poškodenia z dôvodu nerovnakej hrúbky fólie. Všetky fólie sa dajú strihať čisto, hrana je ostrá. Sú kompatibilné so širokou škálou lepidiel, vrátane silikónov, epoxidov a akrylátov.


Ochranné fólie na báze polykarbonátu

Ochranné fólie na báze polykarbonátu
Táto skupina hrubších fólií je určená na štíty a pomôcky chrániace zrak, ale aj masívnejšie displeje prístrojov. Rôzna povrchová úprava typov Lexan* SL2030, CTG, DSS umožňuje UV ochranu, odolnosť povrch proti oteru, zvýšenú chemickú odolnosť, prípadne zabraňuje zahmleniu povrchu.

AKCIA

Mimoriadna akcia

Lexan 10 mm 4-kom opál

rozmer 2100mm x 1740 mm - 9 ks

Cena: 11,68 €/m2 bez DPH